DYREKTOR PRZEDSZKOLA

W GODZINACH OD 12.00 DO 15.00

HARMONOGRAM WYDARZEŃ

NA ROK 2017/2018

Dokładna data wydarzeń ujętych w harmonogramie

zostanie podana w zakładce "Kalendarz wydarzeń" dla danego miesiąca

WYDARZENIE

TERMIN REALIZACJI

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ – uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela – występy dzieci

październik 2017

DZIEŃ GÓRNIKA – spotkanie z górnikami z kopalni Staszic – rozmowy na temat trudnej pracy górnika – występy dzieci

grudzień 2017

MIKOŁAJ – spotkanie z miłym gościem, prezenty dla dzieci.

grudzień 2017

WIGILIA PRZEDSZKOLNA – program artystyczny w wykonaniu dzieci, uroczysty posiłek wigilijny

grudzień 2017

JASEŁKA – występy dzieci w MDK "Zawodzie", wspólne kolędowanie z rodzicami.

styczeń 2018

BIESIADA ŚLĄSKA – impreza dla babć i dziadków w MDK "Zawodzie" z udziałem wodzireja.

styczeń 2018

BAL KARNAWAŁOWY – bal dla dzieci w MDK "Zawodzie" z udziałem wodzireja.

styczeń 2018

POWITANIE WIOSNY – spacer z Marzanną. Występy dzieci w przedszkolu z okazji pierwszego dnia wiosny.

marzec 2018

PIKNIK RODZINNY – impreza rodzinna na ogrodzie przedszkolnym – występy dzieci, zabawa z wodzirejem, loteria fantowa i wiele innych atrakcji...

czerwiec 2018

OLIMPIADA SPORTOWA – Dzień sportu w przedszkolu - gry i zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

czerwiec 2018

DZIEŃ OTWARTY – zapoznanie nowoprzyjętych dzieci z placówką. Oglądanie przedstawienia teatralnego, zabawy integracyjne w grupach.

czerwiec 2018

POŻEGNANIE STARSZAKÓW – uroczystość w MDK "Zawodzie" – występy dzieci, wręczenie dyplomów i upominków